25.06.2021

Збірна Миколаївщини виборола перший в історії Кубок України з кайт-флаїнґу

Всеукраїнські змагання пройшли з 18 по 22 червня 2021 р. в Херсонській області. На організованому Українською Асоціацією Повітряних Зміїв турнірі збірні з 7 регіонів країни змагалися за «командне золото».

Спортсмени з Херсонської, Миколаївської, Дніпропетровської, Київської, Вінницької, Рівненської областей та м. Київ демонстрували найкращі техніки запуску шоу-кайтів на локаціях в Херсоні та області.

Збірна Миколаївщини на чолі з Дар’єю СТАРИНЕЦЬ, Чемпіонкою України з кайт-флаїнґу – 2020 (юніори)  з Ольшанського, показала найкращий результат та отримала заслужене «командне золото». До складу Збірної увійшли спортсмени з Миколаєва, Вознесенська, Висунська та Ольшанської ОТГ. Учасниця Збірної, лідерка міжрегіональної команди «Ukrainian Kite Beauties» Катерина БИТКО, Чемпіонка України з кайт-флаїнґу – 2020 (молодь) з Миколаєва, провела показові командні виступи з чотирилінковими кайтами в рамках позазмагальної програми. Другою на Кубку фінішувала Збірна Херсонщини. Третє місце – у киян.

Організаторами Першого Кубку України з кайт-флаїнґу та П’ятого Свята повітряного змія виступили чемпіони світу з Херсона Павло ШМУЛЕВИЧ, президент Української Асоціації Повітряних Зміїв, й Альона КОМПАНІЄЦЬ, виконавчий секретар Асоціації. Головним суддею турніру став віце-президент Асоціації Леонід БРОЙТМАН, чемпіон світу з Кам’янського.

Українська Асоціація Повітряних Зміїв заснувала Кубок України з кайт-флаїнґу цьогоріч – поряд з обласними чемпіонатами та Чемпіонатом України. На Кубку змагаються регіональні команди, а не окремі кайт-флаєри, як на чемпіонатах. Такий формат цілком відповідає рекомендованому Міжнародною Федерацією Повітряних Зміїв. Як повідомлялося раніше, Другий Чемпіонат Миколаївської області з кайт-флаїнґу проходив 4–7 червня 2021 р., за його результатами і була сформована Збірна Миколаївської області.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.