16.12.2021

Звільнився скандально відомий начальник управління


Звільнений з посади начальник управління молоді та спорту Миколаївської облдержадміністрації Віктор Гінкул.В останні роки діяльність цього спортивного функціонера супроводжували постійні скандали.

Почему Виктор Гинкул вспомнил про «Спартак»?

Незважаючи на неодноразові вимоги спортивної громадськості, влада довго не наважувалась відправляти у відставку цього чиновника. Можливо ,останньою краплею, що переповнила терпіння, стала відсутність ліцензій на участь у літній Олімпіаді у миколаївських спортсменів.. Виконувачем обов’язків начальника управління призначено начальника відділу з питань фізичної культури та спорту Михайла Ніколаєва. Він майстер спорту міжнародного класу з греко-римської боротьби. Входив до складу збірної України.

Срібний призер чемпіонату Європи. У 2006 році, після отримання срібної нагороди європейської першості, Михайло Ніколаєв був включений до списку видатних спортсменів, тренерів та діячів фізичної культури та спорту, удостоєних стипендії Кабінету Міністрів України. Варто зазначити, що Михайло Миколаїв виявився єдиним з миколаївських чиновників, хто привітав наших фрістайлістів з першою в історії бронзовою медаллю на Кубку Світу.

М.Гаранін

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.