27.03.2021

 Злочини Тігіпка. Тепер під «дахом» Зеленського. 

    До уваги селян і чесних сільгоспвиробників. 

    Українці вже давно знають — так звана політична еліта насправді є бандою різномастних злодіїв та шахраїв, що вже тридцять років поспіль грабують народ.

    Одним із найбільших відомих представників цього кодла є політик-хамелеон Сергій Тігіпко. З вищої номенклатури КПРС у «політичну еліту» Незалежної, а точніше з посади першого секретаря Дніпропетровського обкому комсомолу в команду Лазаренка/Кучми, тобто у Дніпропетровський клан, він увійшов як у рідну хату.

    І одразу ж, у повній відповідності до головної української державницької традиції, почав рости у двох паралельних вимірах.

    Одна лінія росту — у політиці та посадах, паралельна — збагачення.

    Це така специфіка цієї «української державницької традиції», різко відмінна від будь-якої західницької.

    Там політики за час служіння державі стають лише біднішими — бо на свої живуть. У нас прямо навпаки — аж тріщать від накраденого під час «служіння народу».

    Якщо без іронії, то таке «служіння» називається корупцією, і Тігіпко тут «наслужив» нарівні з провідними грабіжниками країни. Його корупційний стаж у органах влади чи не найбільший — практично тридцять років. Не було таких «команд» можновладців, де він би не прописався. Вся його корупція на виду, розібратися з нею  можна швидко і легко. Тим більше що вона і сьогодні продовжується.

    Але не тільки бюджетним хлібом годується Сергій Леонідович. До народної казни не щодня доступ є, тому підробляє і суто криміналом. Шахрайством, зокрема, благо недолугих товстосумів вдосталь.

    У тому числі іноземців. Зовсім ще недавно Тігіпко крупно «кинув» шведських інвесторів, продавши їм за 800 млн. євро дутий банківський бізнес. Тепер «розкручує» на продаж черговий гнилий проект — аграрний.

    Методи практично однакові — тому й згадалися довірливі шведи.

    Тоді Тігіпко наплодив по всій країні сотні напівфіктивних відділень свого ТАС Комерцбанку, створивши видимість мало не банківської імперії, і впарив цю «липу» Сведбанку. Під «дахом» Януковича оборудка зійшла з рук.

    Тепер створює наступного колоса на глиняних ногах — «аграрну імперію» ТАС Агро. Цей холдинг через регіональні «дочки» по всій країні розгорнув системну злочинну діяльність з очевидною метою — бодай самими брудними методами зареєструвати якомога більше договорів оренди сільгоспземель.

    І реєструють. Можете не сумніватися, якими методами. Корупційними, шахрайськими, рейдерськими. Підбурюючи селян до вчинення злочинів, втягуючи їх у податкові та інші правопорушення, купуючи з нутрощами за пару копійок держреєстраторів («чорний нал» для підкупів йде з Києва, від бенефіціарів ТАС Агро), спричиняючи перешкоджання законній господарській діяльності фермерів, тігіпківці масово фальсифікують «подвійні» договори оренди сільгоспземлі.

    Місцеві фермери та інші сільгоспвиробники мають знати — якщо поблизу появилися структури ТАС Агро, про нормальну виробничу діяльність можна забути. Буде провокування селян до незаконних спроб припинення чинних договорів оренди, буде перешкоджання законній господарській діяльності. Тобто злочини під загальною назвою «рейдерство».

    Наближається «скасування» неконституційного «мораторію» на продаж сільгоспземлі для товарного виробництва, наплодяні Зеленським не менш неконституцїйні  «земельні закони»  відкривають шахраям небачені перспективи земельних махінацій. Тож спішить Тігіпко, щоб не упустити можливості й тут погріти руки.

 Як завжди, під високим «дахом» — по іншому він не працює. У Києві подейкують, що і в Кабміні, і в Офісі президента у Тігіпка «все схвачено». Навіть що сам президент у нього «в долі». Не дарма ж, мовляв, до уряду його запрошував.

Будемо воювати — перемога буде за нами.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *