15.03.2019

Знай! Дотримуйся! Пам’ятай! – в Миколаєві відбувся правовий квест в рамках антибулінгової кампанії


Що таке булінг, яка відповідальність настає за цькування та як допомогти
жертві? – відповіді на ці та інші питання дізналися учні Миколаївської школи
№ 36 під час правового квесту «Знай! Дотримуйся! Пам’ятай!», організованого
командою Миколаївської юстиції.
Серед учнів було сформовано 3 команди, кожна з яких отримала карту з розташуванням локацій та маршрутом гри. Оцінювались правильність та точність відповідей, злагодженість учасників, а також швидкість проходження завдань.

Загалом було представлено 4 локації, на яких дітей зустрічали працівники Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області, Головного управління Національної поліції в Миколаївській області, Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуації у Миколаївській області та Департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації.
За словами першого заступника начальника регіонального управління юстиції Інни Фірсової, проведення правоосвітніх заходів в інтерактивній формі є більш ефективними, ніж звичайні лекції та уроки, адже це дає змогу цікаво та доступно пояснити дітям серйозні речі.
Нагадаємо, що булінг – це дія або бездіяльність, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи або такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого була або могла бути заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *