29.11.2019

Зниклого 22 роки тому українця знайшли в Польщі

Довгий час батьки самі намагалися розшукати сина, а у 2005 році звернулися в поліцію. Після цього пошуки тривали ще 15 років.

Міграційна служба України в Польщі розшукала українця, який зник 22 роки тому. Пошуки тривали 15 років, і незабаром чоловік повернеться додому. Про це в п’ятницю, 29 листопада, повідомляє прес-служба ДМС України.

Тож уродженець Чернігівської області, який жив на території Рівненської області в Дубенському районі, незабаром повернеться додому.

«За словами матері, 29-річний син поїхав у 1997 році на тимчасові заробітки за кордон і — зник на 22 роки… Батьки самотужки намагалися розшукати сина. І тільки у 2005 році звернулися за допомогою в поліцію. Близько 15 років тривали пошуки. Нещодавно надійшло повідомлення від коменданта Бещадського відділу Прикордонної варти Республіки Польща, що розшукуваний чоловік знайшовся. Зараз йде процедура реадмісії — передачі особи. Незабаром громадянин України повернеться у свою державу», — йдеться в повідомленні.

З якої причини чоловік увесь цей час залишався в Польщі і не давав про себе знати і чи хоче він повертатися — не повідомляється.

Зазначається, що реадмісія (від англ. to readmit — приймати назад) застосовується до громадян договірних держав, громадян третіх держав і осіб без громадянства, які опиняються на території договірних держав з порушенням законодавства про порядок прибуття, перебування або проживання на їхніх територіях.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *