24.03.2019

З’явилися нові подробиці жахливої ДТП на Дорогожичах

До найважчої із постраждалих у ДТП на столичних Дорогожичах Аліни Безсонної вперше впустили чоловіка. Це сталося на третю добу після аварії, йдеться в сюжеті ТСН.

Дві потерпілі сестри Марина та Юлія в стабільному стані в 17-й клінічній лікарні. Третя потерпіла Аліна Безсонна досі не прийшла до тями, її стан стабільно тяжкий. «Це травма голови, черепа, головного мозку, забій головного мозку, забій легенів і перелом тазу. Вона перебувала у важкому стані, і зараз вона у відділенні реанімації на штучній вентиляції легень», — розповів завідувач відділення реанімації клінічної лікарні швидкої допомоги Ігор Малиш.

Аліну найдовше тягнуло під маршруткою, а її родичі досі не знайшли сили подивитися це відео. «Ми не хочемо дивитися ні новини, ні відео — нам настільки це тяжко», — кажуть вони. Батько 35-річної Аліни спочатку не повірив, що з донькою сталася біда. «Спочатку подумав, що це обман, що будуть просити гроші», — каже Олександр Дмитраш. Аліна до аварії працювала в ІТ-відділі банку і була єдиною годувальницею в родині. Чоловік Олександр доглядає двох синів — 3-річного Якова та 11-річного Данила.

У старшого хлопчика аутизм і заради його лікування та розвитку родина переїхала в Київ із Білгорода-Дністровського. «Ми ніколи ні до кого не зверталися, старшу дитину витягуємо власними силами», — кажуть люди. До Аліни поки що не пускають відвідувачів, виняток роблять для чоловіка — лише на кілька хвилин. У понеділок родина збирається йти до «Київпастрансу» і вимагати допомоги.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *