24.06.2019

З липня дорожчає оформлення закордонного паспорта

З наступного місяця в Україні підвищиться вартість виготовлення документів із безконтактним електронним носієм.

З 1 липня вартість виготовлення закордонного паспорта для українців зросте. Про це в понеділок, 24 червня, повідомляє прес-служба Державної міграційної служби.

Відзначається, що з 1 липня 2019 року набирає чинності постанова уряду, згідно з якою прийняті нові суми вартості адміністративних послуг у сфері міграції.

Згідно зі змінами, вартість оформлення документів із безконтактним електронним носієм зросте не більше ніж на 30%. Такими документами є паспорт громадянина України (ID-карта), паспорт громадянина України для виїзду за кордон, біометричні посвідчення для іноземців на тимчасове та постійне проживання.

У той же час зміниться і вартість бланків документів із безконтактним електронним носієм.

Оформлення закордонного паспорта в період до 20 робочих днів буде коштувати 682 грн (раніше 557,32 грн).

Оформлення закордонного паспорта в період до семи робочих днів і до трьох робочих днів за наявності підстав коштуватиме 1034 грн (раніше 810,32 грн).

«Також звертаємо увагу громадян, які вже здійснили оплату адміністративного збору з метою отримання послуги, але не встигли оформити документ до 30 червня 2019 року. Для таких осіб передбачена можливість здійснити доплату для отримання адміністративної послуги», — йдеться в повідомленні.

У ДМС відзначили, що вартість оформлення документів підвищується вперше, починаючи з 2016 року.

За підрахунками експертів, таке підвищення збільшить надходження до місцевих бюджетів в 2019 році на близько 200 млн грн, які будуть спрямовані, зокрема, на виконання програм місцевого значення.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *