25.06.2019

З початку літа на відкритих територіях Миколаївщини зареєстровано 113 пожеж

Замість миловидних краєвидів — випалені обвуглені ділянки, сотні тварин та птахів, вимушених покидати власні домівки та насамперед шкідливий їдкий дим та смог, яким оповиті луги та поля.

Так, з настанням літнього сезону на території Миколаївської області зареєстровано понад 113 пожеж на відкритих територіях. Вогнем знищено понад 151 га природного фонду. Підрозділи Головного управління ДСНС України у Миколаївській області  день за днем залучаються до гасіння пожеж сухої трави, сміття, чагарників тощо. Внаслідок швидкого розповсюдження вогню пожежі набувають великих масштабів, тоді на допомогу рятувальникам приходить населення, працівники місцевої пожежної охорони, додатково залучається техніка від комунальних та приватних підприємств. Цього року найбільш безжально вогняна стихія «вирує» у Вознесенському, Вітовському районах області та м. Миколаєві. Тут співробітники ДСНС по декілька разів за добу залучаються на виклики громадян.

Варто пам’ятати, що сильне задимлення може провокувати дорожньо-траснпортні пригоди, і як наслідок, травмування та загибель громадян, тож бездумно викидаючи недопалок на узбіччя дороги, подумайте про можливі наслідки. Неодноразово під час горіння сухостою під загрозою знищення також опиняються житлові будинки, приватні забудови, господарчі будівлі.

Рятувальники Миколаївщини закликають населення дотримуватися правил безпечної поведінки під час пожежнонебезпечного періоду. Не провокуйте займання та не наражайте на небезпеку себе та матеріальні надбання. Будьте пильними та обережними! В екстрених ситуаціях телефонуйте до Служби порятунку «101»!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *