10.06.2019

З початку року від кору в Україні померли 18 осіб

Всього за цей рік захворіли на кір більш як 53 тисячі українців. При цьому за весь минулий рік — близько 54,5 тисячі осіб.

Понад 53 тисячі українців захворіли на кір з початку 2019 року, після ускладнень померли 18 осіб. Про це повідомляє Центр громадянського здоров’я Міністертва охорони здоров’я в понеділок, 10 червня.

Протягом 23-го тижня 2019 року на кір в Україні захворіли 1133 людини — 505 дорослих і 328 дітей. Лідерами за кількістю нових випадків хвороби є Харківська, Київська, Тернопільська і Львівська області, а також Київ.

У МОЗ нагадують, що з першого спалаху кору влітку 2017 року на недугу перехворіли понад 110 тисяч осіб, 39 з них померли.

Міздрав підкреслює, що аби уникнути хвороби, діти повинні вчасно отримати обидві дози вакцини проти кору. В Україні вакцинація від кору безкоштовна незалежно від віку громадянина, й усі регіони забезпечені вакцинами виробництва Бельгії та США.

«МОЗ України спільно з місцевою владою продовжує спеціальні заходи, щоб зупинити спалах кору в країні. «Спецоперація» для підвищення рівня вакцинації та зупинки спалаху вже відбулася у Львівській, Вінницькій і Хмельницькій областях», — сказано в заяві.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *