06.08.2020

З початку серпня рейдові групи рибпатрульних вилучили понад 400 незаконних раколовок з річки Південний Буг.

П’ятого серпня в рейді поблизу селищ Новопристань та Дорошівка Вознесенського району Миколаївської області рибпатрульні вилучили 300 раколовок.

Знайдених у знаряддях лову живих раків державні інспектори випустили у їх природне середовище, зазначається в повідомленні.

Раніше, першого серпня ще 104 раколовки були виявленні рейдовою групою сектору оперативної роботи. Незаконні знаряддя лову було вилучено з річки Південний Буг в рейді від селища Піски Новоодеського району до селища Білоусівка Вознесенського району.

Складено акти виявлення та вилучення безгосподарського майна.

З Південного Бугу вилучено понад 400 раколовок

🦞 З річки Південний Буг вилучено понад 400 незаконних раколовок • 1/08 в рейді від с. Піски до с. Білоусівка✔️ вилучено 104 раколовки• 5/08в рейді біля с. Новопристань та Дорошівка✔️ вилучено З00 раколовок🐟 Знайдених у знаряддях лову живих раків державні інспектори випустили у їх природне середовище.📑 Складено акти виявлення та вилучення безгосподарського майна. 🔗- https://mk.darg.gov.ua/_ponad_400_nezakonnih_0_0_0_540_1.html 📞 Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства, порядку придбання чи збуту водних біоресурсів прохання повідомляти на телефонну «гарячу лінію»: (099) 663-82-00#Миколаївськийрибоохороннийпатруль #рибоохороннийПатрульМиколаївщини #МРП #ДАРГ #рибоохороннийпатруль #новиниМиколаївщини #рибпатруль #ПівденнийБуг #браконьєрство #раки #раколовки #Піски #Білоусівка #Новопристань #Дорошівка

Опубліковано Миколаївський рибоохоронний патруль Середа, 5 серпня 2020 р.

В Управлінні Держрибагентства у Миколаївській області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (096) 907-50-08. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства, порядку придбання чи збуту водних біоресурсів прохання повідомляти за вказаним номером телефону.

Довідкова інформація:

Згідно з «Правил любительського і спортивного рибальства» лов раків дозволяється ручним збиранням, а також: раколовкою — «хапкою» з діаметром не більше 70 см і вічком не більше 22 мм, волосінню з приманкою і рогаткою; «розщіпом» — не більше п’яти снастей на ловця. Забороняється лов раків у нерестовий період, під час линьки та виношування ікри, а також у темну пору доби (пізніше години від заходу сонця та раніше години до його сходу) із застосуванням підсвічування.

Одній особі за одну добу перебування на водоймі дозволяється вилов раків в кількості 30 екз. на водоймах загального користування та 50 екз. на водоймах, що закріплені за громадськими об’єднаннями, а також тих, де впроваджене платне рибальство.

Мінімальні розміри раків дозволених до вилову рибалками-любителями 10 см у внутрішніх водоймах та 9 см у Чорноморському (р. Дунай з придатковою системою, передгирловому просторі, оз. Сасик) та Азовському регіонах.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *