17.06.2021

Кабмін спрямує кошти на оновлення інфраструктури водопостачання у Миколаєві

10,4 млн грн на водопостачання Єланецького району | Миколаївська обласна  рада

Кабінет Міністрів перерозподілив 350 млн грн на фінансування проєктів з оновлення інфраструктури водо- та теплопостачання у регіонах, які реалізуються у співпраці з Міжнародним банком реконструкції та розвитку.

Про це йдеться у розпорядженні уряду №624-р від 16 червня, оприлюдненому на Урядовому порталі.

Згідно з розпорядженням, кошти будуть спрямовані на проєкти розвитку міської інфраструктури і заходи в секторі централізованого теплопостачання України, розвиток системи водопостачання та водовідведення у Миколаєві та реконструкцію та розвиток системи комунального водного господарства у Чернівцях. Ці проєкти реалізуються у рамках співпраці з Міжнародним банком реконструкції та розвитку.

Зазначається, що кошти перерозподілені за рахунок зменшення обсягу надання кредиту з державного бюджету для реалізації спільного з Європейським інвестиційним банком інвестиційного проєкту “Програма розвитку муніципальної інфраструктури України”.

Як повідомлялося, Міністерство розвитку громад і територій планує завершити спільний зі Світовим банком проєкт модернізації сектору водопостачання та водовідведення до кінця 2022 року. Проєкт реалізується на 12 підприємствах із 11 міст України.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.