30.03.2019

КОРНАЦЬКИЙ: «У нас при владі — політичні … гади»

Рух «Чесно» та «Українська правда» поширили інформацію про те, що кандидат на пост Президента України Аркадій Корнацький частину своєї передвиборчої Програми виклав словами «Пісні вільних українців» і поширив її через 1,1 млн. листівок.

«Це не президенти, не прем’єр-міністри, а свого народу це кати-фашисти, прокурори й судді — злодії облудні, правоохорона — банда у погонах» — так Корнацький називає можновладців і закликає народ прогнати всю «політичну еліту».

Що зараз скажуть ті, хто називав Корнацького чиїмось там технічним кандидатом?

 

Кандидат у президенти написав пісню і надрукував її за 877,5 тисячі гривень – «Чесно»

 

Кандидат на посаду президента Аркадій Корнацький написав пісню та надрукував її за 877,5 тисячі гривень накладом 1,1 мільйона примірників.

Відповідну інформацію зазначено у вихідних даних на листівках кандидата, повідомляє «Чесно«.

«Слова пісні та звернення до виборців Корнацький видрукував у Черкасах, замовлення виконав підприємець Олександр Третяков», — пише громадський рух.

Виборчий фонд Корнацького станом на 28 березня становить 1,5 мільйона гривень, які кандидат вклав самостійно. Ця інформація опублікована у проміжному фінансовому звіті про надходження та витрати з виборчого фонду кандидата на сайтах ЦВК і НАЗК.

У звіті зазначено, що більшість коштів Корнацький витратив на друк агітаційних матеріалів. 15 тисяч кандидат заплатив за ефір на ТРК «Ільдана», а 204 тисячі гривень заплатив «Укрпошті» за послуги поштового зв’язку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *