15.09.2021

Керівники українських зоопарків завітали до Миколаєва

15 вересня у Миколаєві відбулась конфренція «Зоопарк в реаліях сьогодення», яку організували з нагоди Дня міста та ювілею закладу. Захід зібрав біля 30 учасників з різних областей, серед яких — представники 15 українських зоопарків.

Поважних гостей сьогодні вітали міський голова Олександр Сєнкевич та його заступник Анатолій Петров, директор Миколаївського зоопарку Володимир Топчий, начальник управління з питань культури Юрій Любаров.

Мер Миколаєва побажав учасникам конференції продуктивної роботи, позитивних емоцій та гарних вражень. Також розповів про позитивні зміни, які відбуваються останніми роками у Миколаївському зоопарку. Один з таких — будівництво літніх вольєрів комплексу «Острів звірів». Нагадаємо, у новій локації розмістять ягуарів та леопардів. Кішки перебуватимуть там в умовах, максимально наближених до природніх.

Наш зоопарк є туристичним магнітом, це гордість та справжня перлина нашого міста. Колектив закладу щодня віддає свої сили та натхнення для того, щоб усі мешканці цього чудового місця почувалися комфортно. Дякую усім присутнім тут за вашу увагу та любов до тварин. Ми раді переймати ваш позитивний досвід, а також з радістю поділимося своїм. — звернувся до присутніх Олександр Сєнкевич.

На згадку про Миколаїв гостям подарували поп-арт книгу, присвячену історії нашого міста. Цими днями на учасників конференції чекає культурна програма та відвідини цікавих туристичних місць Миколаївщини.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *