05.08.2019

Киянин закрив матір у палаючій квартирі і пішов пити пиво

Чоловік влаштував пожежу, закрив квартиру і пішов. Жінка кликала про допомогу з балкона, адже вийти самостійно не могла через задимлення.

У Києві чоловік залишив матір в охопленій вогнем квартирі, а сам пішов пити пиво. Так, у квартирі загорівся диван. Жінка кликала про допомогу з балкона, адже вийти самостійно не могла через задимлення, повідомила прес-служба поліції.

За словами потерпілої, пожежу влаштував її син, який потім закрив квартиру і пішов. Жінку врятували пожежники, вона не постраждала.

Її сина незабаром затримала поліція. Той запевняє — займання сталося випадково, нібито коли він лагодив радіоприймач. Чому ж залишив матір у небезпеці, він пояснити не зміг.

«Ми дали орієнтування, розповіли, в чому він був одягнений. Наші колеги, патрулюючи територію біля будинку, знайшли цього чоловіка. На питання, чому він так вчинив, він підтвердив інформацію, що ремонтував радіо і підпалив якусь деталь, щоб щось відремонтувати», — розповіла старший лейтенант патрульної поліції Києва Наталія Півнева.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *