23.06.2021

Кожен третій випускник в Миколаївській області не склав ЗНО з математики

Остаточних результатів того, як випускники шкіл в Миколаївській області впоралися з написанням зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) поки немає, але вже зараз можна зробити висновок, що «статистика невтішна».

Про це в ефірі програми «Добрий вечір» сказала начальник департаменту освіти і науки Миколаївської ОДА Алла Веліховская.

Статистика невтішна. Я цікавилася: 255 тисяч складали ЗНО з математики, 80 (тисяч, — прим. Авт.) З них не пройшли пороговий бал. А це означає, що 31,11% у нас не здали математику в цьому році, — сказала Веліховская.

На її думку, матеріал в ЗНО з математики дуже складний.

Що стосується результатів «мовних» ЗНО, то там, за словами чиновниці, 8-12 відсотків тих, хто не здав. 9% випускників не здали фізику, але її мало хто вибирав як іспит.

Веліховская також повідомила, що дано доручення інституту післядипломної освіти провести ретельний аналіз за результатами роботи кожного вчителя.

З одного боку, нам говорять про те, що не можна оцінювати вчителя і директора школи за результатами ЗНО. Але. Оцінюється той вчитель, який дає знання. Перевірити їх ми як можемо? Зовнішнім незалежним оцінюванням, — вважає Веліховская.

Джерело: КорабеловІнфо

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.