20.08.2021

Кокаїн у шлунку, діаманти у спідньому, елітний LAMBORGHINI – резонансні затримання липня

В липні 2021 року Київською митницею заведено 640 справ про порушення митних правил. Минулий місяць був як ніколи насичений резонансними правопорушеннями.

З кокаїном у шлунку.

Так, у липні співробітниками Київської митниці виявлено двох наркокур’єрів з Бразилії, які намагалися через аеропорт «Бориспіль» ввезти у власному шлунку та у картині із зображенням Божої Матері 2 кг кокаїну.

Елітний «нелегал» LAMBORGHINI.

Викрито незаконне перебування на митній території Україні елітного автомобіля LAMBORGHINI AVENTADOR вартістю 600 тисяч євро. Автомобіль ввезено на територію України громадянином Ізраїлю в режимі тимчасового ввезення терміном до одного року, однак по закінченню строку транспортний засіб не був вивезений за межі України.

Діаманти у спідньому.

Упереджено спробу незаконного ввезення діамантів та коштовних прикрас через аеропорт «Бориспіль». Порушник повертався авіарейсом з Туреччини та намагався пронести «зеленим коридором» у спідній білизні та у ручній поклажі дорогоцінне каміння (понад 14 карат) та 9 каблучок з білого золота, оздоблених діамантами.

Єгипетські пірамідки з прекурсорами.

Припинено спробу контрабанди значної партії речовини для виготовлення наркотиків – 3,6 кг (брутто) прекурсору псевдоефедрин. Порошкоподібну речовину співробітники Київської митниці виявили в упаковках з-під солодощів та всередині сувенірних єгипетських пірамідок, які знаходилися у дорожній валізі авіапасажира, що прибув з Синайського півострова.

Масштабне затримання бурштину.

Упереджено незаконне вивезення 260 кг сонячного каміння, яке громадянин намагався відправити авіапоштою з України до Китаю під виглядом особистих речей.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.