08.07.2021

Команда ветеранів з Миколаєва здобула на «Іграх непереможних» 14 медалей (ВІДЕО)

Ветерани війни на Сході України і отримали там поранення успішно виступають на спортивних заходах. З Черкас команда миколаївців привезла 14 медалей. З них 10 — золоті.

У кожного з ветеранів своя історія, але кожного з них об’єднує віра в життя і перемогу над ворогом. Вони вже показали відмінні результати на минулих змаганнях в столиці.

Дмитро Олійник один з перших, хто почав представляти Миколаївщину на ветеранських змаганнях. У ветерана зараз 6-9 тренувань на тиждень. Він освоює новий вид спорту — веслування на концепті. За його словами, тренування важкі, але це мотивує його.

«Ми створили свою команду і назвали її« Гард ». Потрібно заслужити, щоб потрапити в неї », — зазначив він.

Україна вперше сформувала команду з 40 ветеранів, які отримали поранення, і військових. З 12 по 22 вересня вони виступлять на міжнародних змаганнях в Орландо. Серед них буде і Дмитро.

Олег Кравець втратив в зоні АТО свою кінцівку, але це не завадило йому рухатися по життю далі і приймати участь в змаганнях. З минулих змагань «Ігор непереможених» він привіз дві золотих і одну бронзову медаль.

Володимир Мотельчук приєднався до команди недавно, хоча спортом займався давно. Раніше він служив у внутрішніх військах, потім була авіація і участь у війні на Сході. Уже на «громадянці» він отримав травму хребта. Зараз він активно тренується разом з побратимами.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *