12.08.2019

Команда «Екстрим» Миколаївської області стала переможцем XVII Всеукраїнського збору-змагання «Школа безпеки»

В період з 3 по 10 серпня понад 250 учасників з усіх куточків України зібралися у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності, аби позмагатися за звання найкращого.

Повідомляє ГУ ДСНС України у Миколаївській області.

Слід зазначити, що саме цього року Всеукраїнський громадський дитячий рух «Школа безпеки» святкує своє 20-річчя. З цієї нагоди дітвора та молодь порадувала присутніх яскравим танцювальним флешмобом з парадом усіх команд.

Загалом у зборі-змаганні взяли участь команди юних рятувальників з 19 регіонів України, віком від 10 до 18 років — переможці та призери міжнародних та всеукраїнських зльотів, змагань, обласних та міських зборів-змагань «Школа безпеки», учасники гуртків юних рятувальників.

Чотири дні хлопці та дівчата показували свою майстерність у різних видах змагань, дистанціях та конкурсах демонструючи неабияку вправність та хист.

Так, у загальному заліку перемогу здобули:

У молодшій віковій групі перше місце виборола команда Запорізької області, срібними призерами стала команда Тернопільської області, третє місце виборола команда Рівенської області.

У старшій віковій групі переможцями стала команда Миколаївської області, почесне друге місце зайняла команда з Волинської області, а замкнула трійку лідерів команда Тернопільської області.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *