29.06.2021

Команда з Миколаївшини бореться за перший Кубок Захисників України

У восьми містах України зіграли матчі 1/8 фіналу серед команд Ліги учасників АТО за Кубок Захисників України. Цього року участь у Кубку Захисників України взяли 64 команди, розділені на вісім дивізіонів за територіальним принципом. Від Миколаївщини в турнірі приймає участь ФК «Вознесенськ АТО».

Результати матчів 1/8 фіналу Кубка Захисників України-2021:

1) ФК «Калібр» НГУ (Шостка Сумська область) — ФК «Схід» НГУ (Харків) – 3:4

2) ФК «Тернопіль АТО» (Тернопіль) — ФК «Ягуар» НГУ (Калинівка, Вінницька область) — 1:1 (3:4 пен.)

3) ФК «Слов’янськ АТО» (Слов’янськ, Донецька область) — ФК «Південна Пальміра» НГУ (Одеса) – 6:0

4) ФК «Зіньків АТО Українці Разом» (Зіньків, Полтавська область) — ФК «Кремінь АТО» (Кременчук, Полтавська область) – 3:0

5) ФК «Волинь АТО» (Луцьк, Волинська область) — ФК «Черкаські Козаки АТО» (Черкаси) – 4:1

6) ФК «Фортеця АТО» ЗСУ (Кам’янець-Подільський, Хмельницька область) — ФК «Вознесенськ АТО» (Вознесенськ, Миколаївська область) – 1:3

7) ФК «Кропивницький АТО» ЗСУ (Кропивницький) — ФК «Меридіан-ВІТІ» ЗСУ (Київ) – 5:1

8) ФК «Маріуполь АТО» ЗСУ (Маріуполь, Донецька область) — ФК SB-TEAM ЦУ СБУ (Київ) – 4:1

Матчі 1/4 фіналу відбудуться 17-18 липня.

Як зазначив Голова правління Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «Українці Разом» та президент Федерації футболу учасників АТО Руслан Руденко, Кубок захисників України − це новий турнір. Він стартував у квітні цього року.  Матчі турніру відбуваються водночас із матчами сьомого сезону чемпіонату України з футболу серед команд Ліги учасників АТО на Кубок Героїв АТО 2021. Фінальний матч турніру відбудеться 24 серпня у місті Одесі на стадіоні «Чорноморець». Переможець змагань за Кубок захисників України наступного року візьме участь у матчі за Суперкубок Героїв АТО/ООС з чемпіоном України 2021 тріумфатором турніру на Кубок Героїв АТО.

Як повідомлялось, футбольні турніри Ліги учасників АТО відбуваються в Україні вже сім років. Це наймасштабніша в нашій країні програма спортивної реабілітації учасників бойових дій і ветеранів АТО/ООС. Організатором та засновником цих змагань є Федерація футболу учасників АТО під егідою та за постійної підтримки Всеукраїнського об’єднання «Українці Разом».

Джерело: Укрінформ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *