29.06.2021

Команда миколаївських ветеранів завоювала 10 золотих медалей на Всеукраїнських «Іграх Нескорених»

Миколаївська команда «ГАРД» придбала 10 золотих, 1 срібну та 2 бронзові медалі на Всеукраїнських змаганнях для ветеранів «Ігри Нескорених» в Черкасах.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав капітан команди, ветеран, який восени представить Україну на міжнародних змаганнях Warrior Games в США Дмитро Олійник.

«Було дуже Важко: погода, Насіч програма віступів (между дісціплінамі іноді перерва булу 15 хвилин), ми просто не встігалі відновлюватісь. Дуже потужні «суперники» (побратими). Я хочу подякувати тім, хто нас підтрімав », — написав він.

Команда складалася з 8 ветеранів. Чоловіки змагалися з таких видів спорту: штовхання ядра, метання диска, біг на 100, 400, 1500 м, стрибки в довжину, велоспорт, пауерліфтинг і веслування на тренажері.

У своїй публікації Дмитро зазначив, що всі медалі завоювали п’ять спорстменов-ветеранів. Троє інших учасників команди, на жаль, в цей раз не принесли команді жодної. Однак, це була, зокрема, відмінна можливість потренуватися і встановити особисті рекорди — він, наприклад, поліпшив власні результати в бігу, веслування, і штовханні ядра.

Варто додати, що для всіх учасників змагань по їх закінченню була організована поїздка по Дніпру на поромі. Коли ветерани повернулися до причалу, люди, які очікували своєї черги, аплодували їм.

Invictus Games (Ігри Нескорених) — міжнародні спортивні ігри, які визначають роль збройних сил в світі. Мета Ігор — честь військових ветеранів, підтримкою їх реабілітації та адаптаційна допомогу людям, які були поранені і втратили здоров’я під час служби на благо своєї Батьківщини.

Invictus Games засновані Його Високістю Герцогом Сассекському в 2014 році. Це змагання для ветеранів та військовослужбовців, які отримали поранення, були травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки. Україна приєдналася до проекту в 2017 році, дебютувавши на змаганнях в Торонто, а в 2018 році — в Сіднеї.

У травні 2020 міжнародні змагання повинні були відбутися в Гаазі, проте в зв’язку карантинними обмеженнями, викликаними COVID-19, вони були перенесені на 2021.

Джерело: NikLife

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.