26.08.2021

Компанія «Автострада» показала оновлені дороги в Миколаєві

Компанія «Автострада», яка ремонтує дороги траси М-14 в межах Миколаєва, з висоти пташиного польоту показала, як виглядають 6 вулиць та Інгульський міст з новим покриттям.

Про це на сторінці в Fаcebook повідомила група Компаній «Автострада»

Менш ніж за два з половиною місяці ми завершили відновлення дорожнього покриття основних транспортних артерій Миколаєва, які є складовими міжнародного маршруту М-14 «Одеса-Мелітополь-Новоазовськ».

Відновленя ділянок протяжністю 10.5 км розпочалось в середині червня. Весь цей час близько 200 наших спеціалістів працювали в цілодобовому режимі. Основні роботи проводили виключно у нічний час для того, щоб мінімізувати незручності для мешканців та гостей міста.

Станом на сьогодні у новому дорожньому одязі вулиці: Веселинівська, Одеське шосе, Велика Морська, Нікольська, Пушкінська та проспект Героїв України.

Також закінчили оновлення дорожнього покриття Інгульського мосту протяжністю 422 метри. Цей міст з’єднує центр міста з мікрорайоном Соляні, який розташований на півострові, утвореному річками Південний Буг та Інгул.

Загалом, на вулицях та мосту влаштували близько 200 тис. м2 нового покриття. Для цього використали майже 80 тис. т асфальтобетонних сумішей, вироблених на двох власних потужних заводах.

У пік робіт на об’єкт задіювали півсотні одиниць техніки, зокрема два найсучасних асфальтоукладача, які працювали одночасно.

Паралельно облаштовуємо новим покриттям зупинки та з’їзди.

Певні, відновлення цього ключового для області та облцентру автошляху стане поштовхом для спрощення логістики та покращення інфраструктури Миколаєва.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *