18.06.2021

Корупційна схема у вузах Миколаєва: ректор університету преміював власних родичів

Служба безпеки України викрила корупційну схему у освітньо-наукових закладах Миколаївщини. Керівників двох установ задокументували на преміюванні власних родичів, яких зловмисники працевлаштували у підпорядкованих закладах.

За оперативною інформацією, члени сім’ї ректора та директора наукової установи отримували премії, матеріальну допомогу та компенсаційні виплати на близько 500 тис. грн.

Правоохоронці встановили, що «схему» налагодили ректор Чорноморського національного університету ім. Петра Могили та директор Державного підприємства «Експериментальне виробництво інституту імпульсних процесів і технологій НАН України».

Корупційний механізм вони налагодили протягом 2019-2020 років.

За виявленими фактами відносно ректора Чорноморського національного університету та директора Державного підприємства складено та оголошено протоколи про вчинення адміністративних правопорушень за ч. ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП.

Ленінський районний суд м. Миколаєва та Миколаївський апеляційний суд визнали посадовців винними у вчинені адміністративного правопорушення.

Викриття корупційних фактів проводилось Головним управлінням контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБУ, спільно з Управлінням стратегічних розслідувань в Миколаївській області ДСР Національної поліції України та спецпідрозділом СБУ в Миколаївській області.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.