09.02.2019

Країни Європи виділять $14 млн для Донбасу

2276504

Проект Програми розвитку ООН розрахований до 2022 року і покликаний сприяти ефективному самоврядуванню і соціальної згуртованості в регіоні.

Уряду Данії, Швеції і Швейцарії оголосили про початок проекту Ефективне управління і залучення громадян для поліпшення доступу до правосуддя, безпеки, охорони навколишнього середовища і соціальної згуртованості на сході України. У його рамках буде виділено понад $14 млн, повідомив сайт Програми розвитку ООН (ПРООН) у п’ятницю, 8 лютого.

Відзначається, що проект у рамках Програми розвитку ООН розрахований до 2022 року і покликаний сприяти ефективному управлінню та соціальної згуртованості в регіоні.

«Через конфлікт на сході України, який триває вже п’ятий рік, цивільне населення зазнало значних втрат, зокрема, за період з 2014 року загинуло 3300 чоловіків, жінок і дітей, отримали поранення близько 9000 мирних жителів. 1,5 млн чоловік стали внутрішньо переміщеними особами, а чимало інших, які живуть в постраждалих від конфлікту районах, стикаються з різноманітними проблемами», — йдеться в повідомленні.

В ООН сподіваються, що спільний внесок Данії ($9,045 млн), Швеції ($3 млн) і Швейцарії ($2 млн) в розмірі $14,045 млн дозволить почати пошук шляхів для вирішення ключових проблем у Донецькій і Луганській областях.

«Кризу довіри можна подолати, тільки створюючи робочі місця, долаючи бідність, реалізуючи антикорупційні заходи, впроваджуючи правоохоронну і судову реформи, а також забезпечуючи права людини«, — переконані в організації

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *