24.08.2021

Кінному триборству в Україні бути!

Новий кінний клуб Klimenko stable вже встиг заявити про себе на всеукраїнській арені. Це прогресивне, спрямоване на спорт і розведення коней місце.

Коні і спортсмени цього клубу регулярно беруть участі в багатьох турнірах України та зарубіжжя. Klimenko stable складається в команді АКСУ PEL і проводить на своїй території рейтингові турніри з конкуру та виїздки і з недавнього часу триборстві.

Нова троеборная траса була відкрита для спортсменів вже 20-22 серпня. На турнір приїхали спортсмени з усієї України. Ця унікальна траса була спроектована крос-дизайнером FEI2 * Миколою Петровим.

Останні роки триборство проводилося тільки на території Жашківського кінного заводу, і спортсменам не було вибору, як тільки приймати участь в турнірах і готуватись до виїздів закордон на цій базі. Бар’єри та траса давно застаріли і не оновлювалися, учасникам хотілося випробувати щось нове, і завдяки старанням і бажанню Klimenko stable це стало можливим!

Асоціація кінного спорту України PEL продовжує активно розвивати всі напрямки кінного спорту, і не є винятком одна з найскладніших дисциплін кінного спорту, як для вершника, так і для коня — триборство!

Фото : АКСУ Pel

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.