24.06.2021

Кіно, музика, лекції та воркшопи: програма Мобільного павільйону House of Europe у Миколаєві

Мобільний павільйон House of Europe відкриває свої двері для миколаївців. Протягом трьох тижнів з 25 червня по 18 липня на Соборній площі на мешканців та гостей міста чекають безліч цікавих відкритих заходів: кінопокази, музичні концерти, лекції, презентації та воркшопи. Вхід на усі заходи безкоштовний.

Про це повідомляє Агенція розвитку Миколаєва.

Програма павільйону House of Europe доступна на сайті https://pavilion.houseofeurope.org.ua. Вона буде оновлюватися, тож не забудьте перевірити розклад подій, перш ніж планувати візит.

25 червня, о 19:00 на Соборній площі в Миколаєві програма House of Europe («Дім Європи») та творча Платформа MY ART за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС) відкриють мобільний павільйон House of Europe у Миколаєві. Та разом відсвяткуємо цю подію виступом українського виконавця (хто це – дізнаєтесь, коли прийдете на концерт).

До 18 липня щоп’ятниці, суботи та неділі павільйон прийматиме усіх охочих на покази фільмів на великому екрані, дискусії про сучасний публічний простір, архітектуру, роль неформальної освіти, мистецькі резиденції та трансформації музеїв, лекції про урбанізм, краудфандинг, сучасне українське кіно, воркшопи зі стритфотографії, скетчингу та мозаїки, а ще інфодні присвячені програмам та грантам House of Europe у сферах культури, освіти, медіа, охорони здоров’я, соціального підприємництва та роботи з молоддю.

Через обмежену кількість місць участь у воркшопах буде можлива лише за умови попередньої реєстрації.

З 26 червня до 18 липня (вівторок-неділя з 12:00 до 20:00) — павільйон також буде відчинено для консультацій щодо грантів, можливостей для професійного зростання, таборів, резиденцій та обмінів, які пропонують інституції ЄС, країни ЄС та Велика Британія.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *