27.08.2021

Локдаун в Україні можуть запровадити в листопаді — головний санлікар Кузін

Черговий жорсткий загальнонаціональний карантин через пандемію коронавірусу можуть запровадити в Україні вже в листопаді, вважає головний санітарний лікар Ігор Кузін.

У своєму інтерв’ю виданню «ВВС Україна» він повідомив, що запровадження нового локдауну безпосередньо залежатиме від поведінки громадян.

«Локдаун буде залежати від кожного українця. Це відповідальна власна поведінка — вдома, на робочому місці, це свідомий вибір вакцинації як профілактики. Якщо українці будуть робити ці прості речі, ми зможемо відтягнути локдаун до грудня-січня або зовсім не допустити (його запровадження — ІФ). За тим сценарієм, за яким ми зараз рухаємося, новий локдаун можуть запровадити орієнтовно в листопаді», — зазначив Кузін.

Він також розповів, що найближчим часом пандемія коронавіруса в Україні та світі не закінчиться.

«Вірус швидко мутує, і кожного місяця ми можемо стикатися з новими штамами. Але і наука не стоїть на місці, з’являються нові вакцини. Це триватиме принаймні ще кілька років. Від двох до п’яти. Поки не з’явиться якась загальна світова стратегія профілактики у вигляді або універсального щеплення, або лікування», — резюмував Кузін.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.