03.05.2019

Люди, ми забули про солідарність

Передслів’я.

Трудящі — це не тільки робітники й селяни, це також і чесні підприємці. 

Я звертаюся до всіх українських трудящих. Приводом стало не тільки свято 1 травня, але і одна сьогоднішня публікація у одному з провідних українських засобів масової дезінформації — «Українській правді»(яку я заслужено називаю «Українською неправдою»).

Далі — моє зверення. 

Шановні українці, вітаю вас із Днем солідарності трудящих та закликаю об’єднуватися задля повного знищення всієї тієї сволоти, яка називається «політичною елітою».

Бо вони не тільки злодії — що є юридичним фактом, оскільки вони вже 28 років поспіль грабують народ, — але й повні ідіоти.

Це вже — медичний (чи то медицинський) факт.

Не дебіли, не імбецили, а саме ідіоти. Дебілізм та імбецильність — це більш легкі форми розумової неспроможності, вони в Україні в основному притаманні молодому поколінню «політичної еліти», різним «активістам», грантоїдам, грантососам, «аналітикам» і «експердам».

А вища ліга українського політикуму — керівники вищих органів державної влади, лідери політичних партій, очільники  парламентських фракцій, міністри, заступники міністрів тощо — ідіоти.

Або ще точніше — клінічні ідіоти.

Бо вони неспроможні розуміти навіть того, що творять самі.

Зокрема, елементарно не розбираються в тому, що самі пишуть. У законодавстві в тому числі.

Це публічно і багаторазово доведено ними всіма — без жодних винятків, зверху й до низу по ранжиру.

Доведено міністром закордонних справ Клімкіним, який тупо не володіє профільним законодавством і на ниві «подвійного громадянства» вперто наживає Україні ворогів із числі сусідніх так званих демократичних європейських держав.

Доведено навіть такою «визнаною юристкою і провідною  конституціоналісткою» із владних коридорів (а насправді, як виявляється, просто юридично безграмотною «публічною дамою»), як Марина Ставнійчук.

Сьогодні це додатково підтверджено заступником міністра тимчасово окупованих територій (МінТОТ) Юрієм Гримчаком.

Цей особистий друг генерального (прости, Господи !) прокурора Юрія Луценка публічно закликає грубо порушувати Конституцію України і позбавляти українського громадянства тих громадян України, хто отримає російські паспорти на окупованих територіях.

Ось у чому полягають, виявляється, завдання МінТОТу — добивати українців на догоду окупантам !!!

Гримчак услід за всіма іншими високопосадовими недоуками, посилаючись на Конституцію, якої він не здатен розуміти і правильно тлумачити, повторює, як мантру, нісенітницю про «єдине українське громадянство». Мовляв, це означає, що громадянин України може мати тільки одне громадянство, українське. Тоді коли навіть кожен школяр молодших класів, опанувавши абетку, може легко прочитати у п.1) частини першої статті 2 закону України «Про громадянство України», що конституційна норма про єдине громадянство означає лише одне — неможливість існування громадянств адміністративно-територіальних одиниць України.

Водночас, Конституція України (частина перша статті 25) імперативно гласить: «Громадянин України не може бути позбавлений громадянства»!

Тобто, ні в яких випадках,окрім як за власним письмовим клопотанням самого громадянина України до Президента Укранїи, і то тільки за наявності у нього громадянства іншої держави !

Але якийсь чиновний гівнюк плює і на Конституцію, і на долі сотень тисяч беззахисних людей, які через таких же як він політичних подонків опинилися в окупації…

І закликає позбавляти їх українського громадянства!

На днях корупційний подільник Гройсмана, Рева, назвав мешканців ОРДЛО, які потенційно можуть отримати російські паспорти, мразями.

Я вже казав і ще раз кажу: мразь в Україні сидить у Кабміні та інших органах влади, мразь — це так звана політична еліта.

Гнати її треба з політики, люди!

І масово «саджати» — бо вони всі поголовно є корупціонерами і державними зрадниками!

Ніхто з цієї вонючої суспільної гангрени не повинен залишитися у владі !

Аркадій Корнацький, народний депутат України

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *