10.08.2020

Лікарні Харкова і Миколаєва заповнені пацієнтами з COVID-19

Всі палати зайняті, а нові хворі продовжують надходити. Медпрацівники готуються приймати людей у коридорах.

В інфекційній лікарні в Миколаєві зайняті всі палати, але хворі з COVID-19 продовжують надходити, а медики готуються приймати пацієнтів у коридорах. Про це заявила директор КНП Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб Світлана Федорова, повідомляє ТСН у понеділок, 10 серпня.

«Зайняті всі ліжка, всі передбанники зайняті. Напхали, як оселедець, цих ліжок», — сказала директор.

В палати довелося переробити навіть сестринські.

«Хворі продовжують надходити. Я хочу заспокоїти жителів нашого міста: навіть якщо ви поступите в коридор, ми приймемо всіх і надамо якісну допомогу всім. Сподіваюся, від завтра вирішиться питання з 1-ю міськлікарнею, яка є лікарнею «першої лінії», і вона відкриється», — додала Федорова.

Медик наголосила на важливості дотримуватися правил карантину.

«Дотримуйтесь правил безпеки. Якщо ви у щось не вірите, бережіть тих, хто навколо вас. Ви можете перехворіти в легкій формі, а інші — ні. Не беріть гріх на душу», — додала Федорова.

За її словами, напередодні ввечері від ускладнень через коронавірус помер 86-річний житель Миколаєва. Зараз у реанімації перебуває його дружина.

Своєю чергою, в Харкові обласна інфекційна лікарня та обласний диспансер радіаційного захисту населення також заповнені. Про це заявила волонтер, екс-радниця глави Харківської ОДА Наталія Попова у Facebook.

«Реанімації під зав’язку», — говорить волонтер і додає, що напередодні ввечері частина пацієнтів з дорослої інфекційної лікарні була переведена в дитячу.

«Вранці в дорослому 242 пацієнти, в диспансері — 85», — розповіла Попова.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *