28.08.2021

Майже третина жителів Миколаєва щепилися проти COVID-19

Станом на 27 серпня, у Миколаєві 121 429 людей вакцинувалися проти COVID-19, з них першу дозу отримали 71 334 людини, 50 095 ‒ пройшли повний курс імунізації. У відсотковому співвідношенні вакциновано 31,3 відсотка від усіх жителів, зареєстрованих у Миколаєві.

Про це кореспондентам розповіла начальниця управління охорони здоров’я міської ради Ірина Шамрай.

Зі слів Ірини Шамрай, Миколаївська область посідає четверте місце серед всіх областей України за темпами імунізації. У місті працюють 14 пунктів вакцинації, 13 мобільних бригад, які щеплюють організовані колективи, та чотири центри масової вакцинації.

Якщо Миколаїв потрапить до «червоної» епідемічної зони, школи та інші навчальні заклади, у яких вакциновано менше 80-ти відсотків працівників, будуть працювати дистанційно. Про обов’язкову вакцинацію дітей, зі слів Ірини Шамрай, мова не йде.

Рекомендації щодо проведення щеплень дітям затвердили у Міністерстві охорони здоров’я. Дітей щеплять за згодою батьків або офіційних представників. У першу чергу, зі слів Шамрай, це — діти, які мають хронічні захворювання, тобто перебувають у зоні ризику. Також щеплять неповнолітніх, котрі їдуть навчатися за кордон. Спираючись на досвід європейських країн, для щеплення дітей рекомендують використовувати вакцину Pfizer.

У Миколаєві, станом на 27 серпня, окремий облік щодо вакцинації дітей, зі слів Ірини Шамрай, не ведуть.

Джерело: Суспільне

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *