30.06.2020

Масштабна реконструкція перехрестя в мкр Ліски йде за планом

У вівторок, 30 червня, у мерії відбулася розширена апаратна нарада, у якій взяли участь керівники виконавчих органів міської ради та комунальних підприємств, представники ЗМІ.

Під час заходу директор департаменту житлово-комунального господарства Сергій Коренєв доповів меру Миколаєва, як просувається масштабна реконструкція перехрестя вул. Крилова і вул. Генерала Карпенка.

Нагадаємо, будівництво стартувало в травні цього року. Проєктом передбачено цілий комплекс робіт — від заміни підземних комунікацій, перенесення контактної мережі тролейбусів до впорядкування тротуарів та зупинок громадського транспорту.

Сергій Коренєв зазначив, що наразі проблемна ділянка на вул. Крилова, бо з обох боків знято асфальт. Однак один із тротуарів вимостять уже цього тижня, на початку наступного приступлять до відновлення пішохідної зони з протилежного боку.

  • Є певні труднощі щодо прокладання кабелю вул. Генерала Карпенка біля будинку № 47. Питання, пов’язані з оптоволокном, що необхідне для керування при аварійному відключенні обленерго. Технічні вимоги погоджуються між підрядником та обленерго. Безпосередньо щодо перехрестя, влаштування світлофорного об’єкта та контактних ліній — минулого тижня провели нараду з КСМЕП, що є субпідрядником та ПП «Світлолюкс-Миколаїв». Категоричних проблем там немає. Розриття, що були вздовж лівої смуги в напрямі руху до мкр Намив, закриті та засипані гравієм. Рух частково розблоковано, знято проблему затору, — каже директор департаменту.

Асфальтування виконуватимуть поетапно. Спочатку — в напряму вул. Леваневців та паркувальний майданчик, наступний етап — вул. Крилова, потім вул. Генерала Карпенка з обох боків.

За планом об’єкт мають здати на початку вересня 2020 року.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *