21.08.2021

Масштабний проєкт з заміни колектора по вул. Малій Морській успішно завершено


Проєкт щодо заміни каналізаційного колектору по вул. Малій Морській добіг до кінця.

Про це розповів мер Олександр Сєнкевич під час виїзду на місце, де ще нещодавно велись ремонтні роботи – ріг проспекту Центрального та вулиці Малої Морської.

Очільник Миколаєва відмітив: це масштабний і досить складний у технічному плані проєкт, його втілювали у життя майже 2 роки. У підсумку було вирішено важливе питання щодо підвищення якості водовідведення в центрі міста.

По вулиці Малій Морській, на відрізку від вулиці Чкалова до вулиці Великої Морської, 1 рік та 8 місяців тривали роботи з прокладання нового самопливного колектору. Його довжина перевищує 1 кілометр, а діаметр становить від 600 до 800 міліметрів, — зазначив Олександр Сєнкевич. – Минулого тижня було завершено асфальтування дороги на цьому відрізку і, фактично, завершено весь комплекс робіт.

А директор КП «Миколаївводоканал» Борис Дуденко розповів, що цей каналізаційний колектор має стратегічне значення для всього центру міста, однак він знаходився в аварійному стані.

— Новий колектор прокладали поряд зі старим. Коли виконувались роботи, можна було побачити, що нечистоти витікали в землю. І ми розуміли, що до руйнації каналізаційної мережі на цій ділянці недалеко, — повідомив Борис Дуденко.

Директор підприємства додав: новий об’єкт вже працює, а вул. Мала Морська відкрита для проїзду транспорту. Наразі залишилось здійснити гідравлічні випробування 10 колодязів, а також прочистити каналізаційну мережу від вул. Чкалова до вул. Кузнецької.

Вартість проєкту складає біля 2 млн. євро. Його вдалось втілити у життя завдяки співпраці з Європейським інвестиційним банком. Олександр Сєнкевич повідомив, що місто і банк працюватимуть разом й у майбутньому. На черзі – реконструкція споруд з очистки питної води та каналізаційних стоків.

Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.