12.07.2021

Масштабний ремонт ПГУ: мешканців міста попереджають про зміну руху пасажирського транспорту

Відзавтра Служба автомобільних доріг в Миколаївській області приступає до виконання комплексу робіт з відновлення дорожнього покриття по проспекту Героїв України.

Про це повідомляє Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови .

У міськраді відбувся спільний брифінг заступника міського голови Юрія Андрієнка та начальника Служби Олександра Антощука, під час якого посадовці озвучили організаційні питання масштабного ремонту.

Олександр Антощук поінформував, що через вимоги безпеки на даній ділянці припиниться тролейбусне сполучення.

— Важка будівельна техніка не може працювати, якщо тролейбусні мережі під напругою. Ми постараємось завершити роботи в найкоротший термін та прекрасне нове полотно віддати для руху, — каже Олександр Антощук. — Фахівці працюватимуть у три зміни.

Заступник міського голови Юрій Андрієнко розповів, яким чином буде організовано пасажирські перевезення, щоби мінімізувати незручності для жителів мкрн Північний та Соляні.

— Ми провели роботу з приватними перевізниками, які обслуговують діючі маршрути. Щодня на лінії в напрямку Тернівки, Північного та Соляних виходять 94 одиниці транспорту. Це не враховуючи 20 одиниць електротранспорту. Через ремонтні роботи тролейбуси №7 та №9 не будуть курсувати в даних мікрорайонах. Тролейбус №6 «ходитиме» від 3 Воєнної до Пушкінського кільця. З приватними перевізниками досягли домовленості про вихід на маршрути 20 додаткових одиниць транспорту, — розповів віцемер.

18 автобусів курсуватимуть за так званими короткими маршрутами:

— мкрн Північний — Пушкінське кільце;

— Тернівська розвилка — Пушкінське кільце;

— мкрн Північний — автовокзал.

Юрій Андрієнко звернувся до Служби автомобільних доріг та Патрульної поліції в Миколаївській області з проханням щодо жорсткого контролю в’їзду до міста вантажного транспорту з 6 години до 20, відповідно до встановлених у Миколаєві обмежень.

— Бажано, щоб і в інший час транзитний та великовантажний транспорт спрямовували через вул. Троїцьку чи Херсонське шосе. Це дозволить максимально розвантажити ПГУ під час ремонтних робіт, знизити ймовірність виникнення ДТП, — зауважив посадовець.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.