25.09.2019

Матвіївка відсвяткувала річницю з дня заснування

«Матвіївка – берегиня українських традицій!» – під такої назвою у рамках святкування 230-ї річниці Миколаєва, матвіївці відзначили 241 річницю з дня заснування Матвіївки.

Під супровід духового оркестру Національної гвардії України в/ч 3039 відбулася урочиста хода головною вулицею мікрорайону. У ній взяли участь: творчі колективи Матвіївського будинку культури, ДШМ №3, ЗЗСО № 24, ДНЗ №99, бібліотека-філіал №21 ЦБС для дорослих, сектор соціально-економічного розвитку Центрального району та мешканців, які підтримали атмосферу свята.

Протягом дня на гостей чекала насичена святкова програма: ярмарок з традиційними українськими стравами, виставки місцевих пасічників, декоративно-прикладного мистецтва, дитячих малюнків, майстер-класи, дитяча розважальна програма, урочисте нагородження учасників під час концертної програми, а на останок ? частування зеленим борщем з бичками за традиційним матвіївським рецептом, який занесено, як елемент нематеріальної культурної спадщини, до Обласного реєстру НКС.

Для жителів мікрорайону захід став прекрасним приводом, щоб провести час з родиною та друзями, відпочити від трудових буднів, повеселитись та разом з усіма відсвяткувати річницю Матвіївки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *