31.08.2021

Мерія Миколаєва готується втретє демонтувати рекламу на Соборній

Департамент архітектури та містобудування Миколаївської міської ради, як робочий орган по регулюванню діяльності з розміщення зовнішньої реклами не може залишатись осторонь чергового порушення нормативно-правових актів які регулюють розміщення зовнішньої реклами на території міста Миколаєва по вулиці Соборній.

Порушнику вимог правил розміщення зовнішньої реклами направлено вимогу про усунення порушень щодо самостійного демонтажу чотирьох рекламних засобів за адресою: вул. Шевченко, 62 (на фасаді будинку, вище рівня перекриття першого поверху) ріг вул. Соборної приблизним розміром 6.0х3.0 з написом «OLLA взуття & одяг».

Під час виходу на місце власник будівлі по вул. Шевченко, 62 відмовився від отримання письмової вимоги, мотивуючи тим що порушення було здійснення саме орендарем приміщень другого поверху. Нажаль представник вказаного магазину також відмовився від отримання документів на демонтаж.

Департамент внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції довелося знімати вказану самочинну рекламу примусово вже двічі.

Це вже третя вимога на демонтаж самочинної реклами якою вперто нехтують.

У разі невиконання письмової вимоги протягом 10 днів будуть вживатись заходи з демонтажу самочинної реклами згідно з порядком демонтажу рекламних засобів, з подальшим покладанням на порушника витрат, пов’язаних з демонтажем рекламного засобу та його зберіганням.

Повідомляє департамент архітектури та містобудування Миколаївської міської ради

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *