23.08.2021

Мер Миколаєва вручив відзнаки та нагороди з нагоди Дня Державного Прапора та 30-ї річниці незалежності України

Сьогодні, 23 серпня, в Миколаївському національному академічному українському театрі драми та музичної комедії відбулись урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора та 30-ї річниці незалежності України.

Про це повідомляє пресслужба Миколаївської міськради.

Миколаївців зі святами привітали мер Олександр Сєнкевич, голова облдержадміністрації Віталій Кім та керівник  облради Ганна Замазєєва.

Олександр Сєнкевич зазначив, що за 30 років незалежності Україна суттєво змінилась. Вона стала сильнішою та більш вільною.   Мер підкреслив: майбутнє держави залежить від кожного з нас.

— Справжня незалежність починається з кожного з нас, — сказав Олександр Сєнкевич. — Єдиний спосіб зробити так, щоб наша країна була дійсно щасливою, — гарно та якісно виконувати свою роботу: педагогам – навчати, медикам – лікувати, пекарям – пекти хліб, рятівникам – рятувати, а солдатам – захищати нашу країну. Щиро вітаю зі святами. Зичу кожному сил і натхнення!

З нагоди Дня Державного Прапора та 30-ї річниці незалежності України Олександр Сєнкевич, Віталій Кім та Ганна Замазєєва вручили відзнаки та нагороди.

Після офіційної частини відбувся святковий концерт, який підготував творчий колектив Миколаївського національного академічного українського театру драми та музичної комедії.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.