20.09.2020

Мер Миколаєва зустрівся зі студентами-політологами у форматі відкритого мікрофону

Міський голова Олександр Сєнкевич зустрівся із студентами-політологами Миколаєва у форматі відкритого мікрофону.

Зустріч «Молодь і влада: діалоги порозуміння 2.0» відбулася у суботу, 19 вересня, на зеленому газоні Флотського бульвару біля Соборної площі.

Про це повідомляє Агенції розвитку Миколаєва.

На початку вересня до міського голови звернулися студенти інституту політології ЧНУ ім. Петра Могили з бажання провести подібну зустріч. Формат заходу обрали спеціально на природі, а не в чиновницькому кабінеті, без краваток та офіціозу, проте на бінбегах та просто неба з відкритим мікрофоном.

«Не шукайте в житті ворогів. Єдиний ваш ворог — це ваша лінь. Тому потрібно завжди покращувати себе. Так, я би міг точно також колись поїхати з Миколаєва. Але п’ять років тому я вирішив покращувати ще і життя навколо себе. Тому що не можна жити у шкаралупі», — зазначив мер, відповідаючи на одне з питань про байдужість та міграцію молоді в міста-мільйонники.

Протягом двох з половиною годин студенти та інші миколаївці, які ідучи повз, долучалися до ініціативи, могли задати будь-яке питання меру та отримати відповідь. Загалом, учасники питали міського голову про пандемію та її виклики для суспільства, а також наслідки для мешканців Миколаєва. Говорили про проблему працевлаштування випускників, життєві цілі, особисту мотивацію не їхати з Миколаєва, вищу освіту та похід у політику. Питали про роботу депутатського корпусу, міські проблеми та зміни, які, хоч і не помітні, але відбуваються в місті: модернізація водоочисних споруд, будівництва дюкеру у Варварівку, ремонт тротуарів, благоустрій скверів, відновлення муніципального транспорту тощо.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *