23.01.2020

Мер Миколаєва передав Разумкову офіційні листи щодо важливих для міста та містян законопроєктів

22 січня у Миколаєві з робочим візитом перебував Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков. 

Спікер відвідав ДП НВКГ «Зоря» — «Машпроект» та філію «Дельта-лоцман» державного підприємства «Адміністрація морських портів України».

Під час візиту з Головою Верховної Ради поспілкувався Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич. Мер Миколаєва порушив питання стосовно винесення на голосування народних депутатів України кількох важливих проєктів законів. Один з них – щодо врегулювання закону про житлово-комунальні послуги, повідомляє прес-служба мерії.

—  Є проєкт Закону щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг. Окрім іншого, це стосується внесення змін до договору. Адже на даний час компаніям-надавачам послуг, як в Миколаєві, так і в інших регіонах, непросто змінити договори з населенням. Люди повинні приходити особисто, стояти в чергах. Прийняття цього Закону дозволить спростити процедуру, — розповів мер.

Ще один проєкт законодавчого акту має ратифікувати зміни до фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (Розвиток системи водопостачання та водовідведення в місті Миколаїв).

— Напередодні нового року нам вдалося ратифікувати грантову угоду для «Миколаївводоканалу» на 5 млн євро безповоротних коштів. А цей проєкт стосується продовження дії власне кредитної угоди на суму 10,5 млн євро. Крім того, як не парадоксально це звучить, з таких грантових проєктів з міжнародними фінансовими інституціями стягують податок на додану вартість. Розроблено проєкт закону № 8278 від 17.04.2018, прийняття якого дозволить цього уникнути. Європейський інвестиційний банк та Європейський банк реконструкції та розвитку фінансують проєкти, та не ПДВ. Тому ми з місцевого бюджету повинні сплачувати, окрім кредиту, ще й ПДВ, — пояснив міський голова.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.