09.04.2020

Мер Миколаєва показав головному санітарному лікарю України, як міську лікарню №3 готують до роботи в умовах поширення коронавірусу

Міський голова Олександр Сєнкевич показав головному санітарному лікарю Віктору Ляшку, як міську лікарню №3 готують до роботи в умовах поширення коронавірусу.

Про це мер повідомляє на офіційній сторінці в фейсбук.

— Сьогодні під час зустрічі з головним санітарним лікарем України Віктором Ляшком показали, як ми облаштовуємо відділення інтенсивної терапії в третій міській лікарні.

Нагадаю, що саме цю лікарню ми плануємо після ремонту перепрофілювати під лікарню першої хвилі. Наразі тут закінчуються роботи з електромережами. На черзі — вирішення питання з підведенням кисню до апаратів ШВЛ.

Віктор Ляшко надав нашому управлінню охорони здоров’я свої рекомендації відносно алгоритму дослідження та виявлення людей, потенційно інфікованих на COVID-19.

Також звернувся до пана Ляшка з пропозицією на рівні Постанови дозволити закупівлю необхідни гігієнічних засобів для потенційних хворих (пелюшок, підгузників і т.і.) без проведення тендерних процедур. Та так само дозволити забезпечити лікарню кисневим газифікатором, щоб не розтягувати процедуру закупівель на декілька місяців.

Перевірка, метою якої і був візит головного санітарного лікаря, триває. Результати повідомлю, як тільки стане відомо, — йдеться у дописі мера.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *