02.01.2020

Мер Миколаєва разом з журналістами протестував нову лінію

3,2 кілометри – довжина нової тролейбусної лінії навколо Намиву. Її будівництво коштувало 34 мільйони гривень, в тому числі 16 – вартість модульної електричної підстанції, яка забезпечуватиме лінію електроенергією.

Вже сьогодні вздовж маршруту встановлені нові зупиночні павільйони. Біля деяких з них – облаштована територія, пішохідні зони викладені тротуарною плиткою. В планах на наступний рік – благоустрій скверу біля зупинки «Сільпо», повідомляють в відділі інформаційного забезпечення департаменту міського голови.

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич разом з працівниками КП «Миколаївелектротранс» і журналістами 29 грудня здійснив тестову поїздку по новій лінії.

— Для нас було важливо завершити цей проєкт в цьому році. Вже практично все готове до запуску тролейбусів на маршрути. Щоправда через деякі фінансові і технічні питання користуватися новою лінією жителі Намиву зможуть трохи пізніше. На жаль, через бюрократичні процедури ми не випустимо на лінії поки і нові тролейбуси. Втім ми працюємо над цим питанням: плануємо в наступному році отримати кредіт ЄБРР для придбання 60 нових машин. Місту це необхідно. Тоді ми зможемо впровадити стратегію сталого мобільного розвитку Миколаєва, яку вже презентували містянам, — поділився планами очільник міста.

Директор КП «Миколаївелектротранс» Володимир Євтушенко повідомив, що по новій лінії поки будуть рухатися тролейбуси №2 і №7. Маршрути №4 і №5 ходитимуть після того, як поповниться парк підприємства. Директор департаменту ЖКГ Сергій Коренєв розповів, що в наступному році заплановано не тільки благоустрій територій вздовж лінії, а і ремонти окремих дільниць дороги, аби тролейбуси не заважали руху інших транспортних засобів.

Миколаївській міський голова Олександр Сєнкевич також розповів, що в наступному році розпочинаються роботи по будівництву тролейбусної лінії в Корабельний район.

Під час тестової поїздки також було оглянуто нову модульну подстанцію, яка дає лінії електроенергію. Вона побудована за останніми будівельними нормами. На ній встановлено також найбільш сучасне, енергоефективне обладнання.

Жителі Намиву захоплено зустрічали тролейбус на вулицях свого мікрорайону. Для багатьох з них він стане більш зручною і комфортною можливістю пересуватися містом.

 

One Response to Мер Миколаєва разом з журналістами протестував нову лінію

  1. шева says:

    СОСАТЬ ЕТО ЕГО ПРМЗВАНИЕ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *