21.01.2020

Мер міста провів перший в 2020 році прийом громадян

Сьогодні, 21 січня, міський голова Олександр Сєнкевич провів особистий прийом громадян.

Це перший такий захід в поточному році. У цей день до очільника міста звернулось 8 миколаївців. Їх турбували питання, пов’язані з покращанням житлових умов, сферою ЖКГ та відведенням земельних ділянок.

Повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

Так, до міського голови звернулась пані Тетяна. Вона попросила допомогу у вирішенні питання щодо підключення будинку до каналізаційної мережі. Як розповіла заявниця, цей колектор свого часу проклала одна з приватних фірм Миколаєва. Відповідно до існуючих норм саме власних об’єкту має надати дозвіл на під’єднання до мережі. Попереднє  погодження від підприємства було отримано. Однак наразі власник майна на запити не відповідає.

Представник адміністрації Центрального району розповів, що ситуацію було з’ясовано. Наразі приватний підприємець готує проєкт та інші документи, необхідні для під’єднання заявниці до каналізаційної інфраструктури.

Розглянувши питання, міський голова Олександр Сєнкевич надав доручення голові адміністрації Центрального району Олександру Березі взяти ситуацію на контроль та посприяти у вирішенні порушеної проблеми.

Також під час прийому один мешканець звернувся з проханням щодо відведення онуку, який є учасником АТО, земельної ділянки.

Мер Миколаєва поінформував, що питаннями відведення земельних ділянок учасникам АТО  займається робоча група. На сьогодні від воїнів вже надійшло понад 3700 відповідних звернень. Частину з них було задоволено.

— Найближчим часом на перегоні буде відведено ще біля 200 земельних ділянок. А коли буде вирішено питання щодо присвоєння назв вулицям, відведуть ще 500 ділянок, — повідомив Олександр Сєнкевич.

Відповідно до існуючої процедури зазначені земельні ділянки учасникам АТО відводитимуть за принципом черговості.

Також під час прийому було розглянуто питання щодо кронування дерев біля будинку по вул. генерала Карпенка і очищення вентиляційних каналів даного будинку.

Вислухавши заявника, міський голова дав доручення директору департаменту ЖКГ Сергію Коренєву після проведення відповідних торгів виконати роботи з санітарної обрізки дерев, а також вирішити питання очищення вентиляційних каналів будинку.

Варто відзначити, що усі питання, порушені під час прийому, будуть відпрацьовані виконавчими органами міської ради. Кожен заявник у визначений законодавством термін отримає відповідь про стан вирішення проблеми.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.