10.11.2019

Мер міста провів робочу зустріч з директором з розвитку бізнесу компанії «АuxBridge»

8 листопада, Миколаїв відвідав директор  з розвитку бізнесу в Україні компанії «АuxBridge» Алекс Любецький. 

Повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.       

У заході також взяли участь директор департаменту економічного розвитку Тетяна Шуліченко та керівник департаменту забезпечення діяльності виконавчих органів міської ради Світлана Овчиннікова.

Алекс Любецький презентував розробку компанії – багатофункціональну платформу PeopleCity.  За його словами, PeopleCity – це сучасна інформаційна система, що дозволяє оптимізувати процес взаємодії та спілкування містян з органами влади. Так, за допомогою смартфону, планшету чи персонального комп’ютеру мешканці міста можуть надсилати запити, що цікавлять. PeopleCity дає можливість оперативно обробляти такі запити  та швидко реагувати на проблемні питання.

Директор  з розвитку бізнесу в Україні компанії «АuxBridge» також розповів про деякі технічні особливості презентованої розробки.

У свою чергу, Олександр Сєнкевич підкреслив, що міська влада зацікавлена у використанні інформаційних рішень, покликаних покращати якість послуг для городян та  роботу міських служб. Зокрема, в Миколаєві вже запущено сервіс «Колцентр при Миколаївській міській раді». Проект розроблявся з урахуванням   сучасних IT-рішень.

Олександр Сєнкевич запропонував нашому гостю ознайомитися з роботою вказаного Колцентру. Це дозволить визначити можливі напрямки співпраці.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *