28.10.2021

Мешканця Миколаївщини судитимуть за незаконну порубку дерев

ћужчина рубит топором дерево в лесу

Первомайською окружною прокуратурою завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні, в якому особа обвинувачується у здійсненні незаконної порубки дерев у лісових насадженнях, що заподіяло істотну шкоду в сумі майже 35 тис. грн.

Злочин стався на початку вересня 2021 року. Підозрюваний на автомобілі «ВАЗ-2108» з причепом приїхав до лісосмуги розташованої неподалік села Йосипівка Врадіївської територіальної громади Первомайського району, де за допомогою бензопили здійснив незаконний спил 13 живо ростучих дерев породи «Акація біла», чим спричинили збитки державі на загальну суму майже 35 тис. грн.

За результатами проведення слідчих (розшукових) дій та достатністю зібраних доказів за матеріалами кримінального провадження, слідчим, за погодженням із процесуальним керівником Врадіївського відділу Первомайської окружної прокуратури,винуватцю оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 246 КК України.

Процесуальним керівником затверджено обвинувальний акт, який в подальшому скеровано до Врадіївського районного суду для розгляду по суті.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *