02.07.2021

Мешканці багатоповерхівки, де зірвало дах, можуть залишитися без ремонту

На будинку, що на вул. Тернопільська, 79-Б в Корабельному районі, через негоду зірвало дах. Заступник директора житлово-комунального господарства Олександр Рєпін розповів, хто ремонтуватиме покрівлю.

Мешканці будинку не вибрали собі управляючу компанію.

«На сьогоднішній день вони просто обслуговуються за невеличку платню – це приблизно до двох гривень. Тобто не формують ніякого фонду для поточних ремонтів. «Океан» їх обслуговує за оті маленькі кошти, які залишились з якогось там року. Немає внесків на проведення поточного ремонту», – каже Олександр Рєпін.

«Якби вони обрали «Океан» управляючою компанією, і в цьому тарифі на управління була і винагорода управителю, і накопичення поточного ремонту. Вони мали б право звернутися. На сьогодні вони можуть волати чи найняти шамана, щоб він відганяв тучі», – сказав Олександр Рєпін.

Олександр Рєпін рекомендує співвласникам будинку звернутися до комісії з надзвичайних ситуацій Миколаївської міської влади. Якщо вони визначать, що дах зірвало внаслідок негоди, його відремонтують за рахунок грошей резервного фонду.

Джерело: 0512

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *