05.07.2021

Мешканці Миколаївщини дали гідну відповідь губернатору В.Кіму!

2 липня на сторінці «Віталій Кім – голова Миколаївської ОДА» в соціальній мережі фейсбук миколаївський губернатор розмістив відео, в якому коротко відзвітував про своє перебування в Києві і зустрічі з міністрами.

Слова губернатора, сказані ним на зустрічі з міністром спорту про фрістайл: «де можна його розмістити?», викликали шквал обурення, як серед професіоналів так і серед громадськості. Оперативно створена ініціативна група підготувала опитувальний лист і 3-4 липня було проведено опитування. Опитування проводилося наживо: на вулицях, ринках та інших громадських місцях в Миколаєві, Первомайську, Вознесенську, Миколаївському районі,
Южноукраїнську.

Перед опитуваними були поставлені два питання: « Чи підтримуєте Ви створення центру олімпійської підготовки з фрістайлу в Миколаєві?» і «Чи підтримаєте Ви розміщення центру олімпійської підготовки з фрістайлу на водно-спортивному комплексі «Спартак», на Бузькому бульварі, 16?»

Результати опитування не залишають жодних сумнівів у тому, що миколаївці хочуть бачити фрістайл в рідному місті і тільки підкреслюють абсурдність спроб його знищення на історичній батьківщині.

З 917 опитаних тільки двоє не підтримали створення центру олімпійської підготовки з фрістайлу в Миколаєві. Це дивовижний факт. Частина людей, особливо старшого віку, не знали що таке фрістайл, але Олімпійського чемпіона з фрістайлу Олександра Абраменко знають всі і готові підтримати земляка.
На тлі згадки про програму Президента України «П’ять магнітів», втричі блюзнірським виглядає ставлення губернатора до унікального, що не має аналогів в Україні, спортивного комплексу.

Адже саме на водно-спортивному комплексі «Спартак» були виховані чемпіони Європи з вітрильного спорту та батуту, призери світових першостей, два Олімпійських чемпіона з фрістайлу, включаючи чинного Олександра Абраменко, чемпіони СРСР з веслування.

І саме тут базується єдина в Україні дитячо-юнацька спортивна школа, яка має 14 !!! кортів.

Чому миколаївський губернатор не бачить «олімпійські магніти», про які говорить Президент, залишається тільки здогадуватися. Тим більше, що нинішній глава області народився і виріс в Миколаєві.

Не менш кумедною виглядає фраза губернатора про пошук коштів для розвитку фрістайлу. Напевно губернатор просто не знає про 164 мільйони гривень, які збираються витратити його підлеглі на ремонт відремонтованого спортивного корпусу на Лазурній ,18 В, під виглядом «Великого будівництва». Фахівці вважають, що цих грошей вистачило б, щоб перетворити водно-спортивний комплекс «Спартак» не просто в «Олімпійський магніт», а в «спортивний діамант всієї України».

У будь-якому випадку, результати опитування наочно показують, що позиція губернатора не збігається з думкою громади Миколаївщини. Кредит довіри не нескінченний і розгубити його дуже легко.

Схоже, що місцеві чиновники не здатні і не готові вирішувати проблему, як з фрістайлом, так і з водно-спортивним комплексом «Спартак» в цілому.

Ініціативна група готує звернення до Президента України В.Зеленського з проханням втрутитися в ситуацію. У найближчі дні на території Миколаївської області почнеться збір підписів під зверненням до Президента.

М.Гаранін

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.