05.10.2019

Мешканці Миколаївщини здали 66 одиниць зброї, майже дві сотні боєприпасів та дві гранати

З 1 по 31 жовтня в Україні та Миколаївській області проводиться місячник добровільної здачі зброї.

Повідомляє прес-служба поліції Миколаївської області.

Метою якого є надання можливості громадянам здати до відділів та відділень поліції незареєстровану вогнепальну зброю, спеціальні засоби, боєприпаси та вибухові матеріали.

Станом на 4 жовтня мешканці Миколаївщини здали до відділків поліції 66 одиниць різної зброї, серед яких мисливська нарізна, гладко ствольна та саморобна. Крім того – 12 одиниць газової зброї, 173 боєприпаси та дві гранати.

Відповідно до норм діючого законодавства, громадяни, які протягом жовтня звернуться до підрозділів поліції добровільно, звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності за зберігання незареєстрованої зброї.

Нагадаємо, що особи, які у зазначений термін здадуть незареєстровану мисливську, вогнепальну, газову або холодну зброю, спеціальні засоби вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями, після проведення додаткової перевірки технічного стану зброї, мають можливість за наявності законних підстав оформити відповідні документи та зареєструвати її у свою власність.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *