31.01.2019

Миколаєвець Віктор Веретьонкін готується до пересадки кісткового мозку

p___far.readway.biz_video_9753147У середу, 30 січня, директор департаменту Юлія Литвинова поспілкувалася з хрещеним батьком хлопчика – Вадимом Мосейчуком, який повідомив, що наразі Вітя проходить необхідні процедури перед оперативним втручанням.

Департамент міського голови Миколаївської міської ради продовжує стежити за долею 10-річного миколаївця Віктора Веретьонкіна, який завдяки допомозі тисяч небайдужих громадян на даний час проходить лікування від страшного захворювання — раку крові — у турецькій клініці Medical Park (Анталія).

Дитина отримує променеву терапію, потім хлопчику доведеться пройти передопераційну підготовку та витримати мегадозну хімію. Після короткого відпочинку та відновлення сил Віті зроблять трансплантацію кісткового мозку.

На жаль, всі ці процедури вимагають надважких зусиль та недитячого терпіння. Через наслідки хімії Віктор почувається не дуже добре. Та вся родина вірить у перемогу над страшною хворобою і дякує людям, які долучилися до порятунку їх дитини.

Департамент міського звертає увагу городян на те, що збір коштів для лікування Віктора Веретьонкіна вже завершено, рахунки закриті! Як повідомив хрещений Вадим Мосейчук, було зібрано навіть більше, ніж потрібно на операцію. Надлишок коштів у розмірі 500 тисяч гривень батьки Віті передали до благодійного фонду «Соняшник». Гроші будуть спрямовані на лікування інших важкохворих дітлахів.

2 Responses to Миколаєвець Віктор Веретьонкін готується до пересадки кісткового мозку

  1. Майя says:

    Нехай Господь збереже цю дитину

  2. тетяна says:

    Здоров’я Віті!
    Українці молодці, навіть не подумала, що буде надлишок коштів!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *