26.08.2021

«Миколаївгаз» виявив чергову несанкціоновану врізку

В одному з районів міста Миколаєва під час обстеження підземного газопроводу за допомогою спеціальної відеокамери газовики виявили самовільне підключення до мережі газопостачання.

Житель мікрорайону Тернівка змайстрував врізку в вступний газопровід в обхід лічильника. При проведенні своїх регламентних робіт фахівцями «Миколаївгазу» незаконна врізка була підтверджена.

По даному об’єкту було припинено розподіл газу механічним шляхом, складений акт про порушення, а справу для подальшого розгляду буде передано на розгляд комісії. При з’ясуванні всіх деталей незаконного споживання природного газу порушнику відповідно до законодавства буде виставлений рахунок для компенсації збитків компанії і відновлення газопостачання.

Головним завданням АТ «Миколаївгаз» є безаварійна і безперебійна доставка газу споживачам по всій Миколаївській області. Тому фахівці компанії регулярно проводять огляд газорозподільної системи та інші заходи, спрямовані на безперервне функціонування газової системи і запобігання аварійних ситуацій.

Нагадуємо, що такі підключення «кустарними» методами небезпечні для споживачів, так як порушують цілісність газопроводу. У місцях самовільних врізок через нещільність з’єднання труб завжди виникають витоку газу, які можуть призвести до вибухів або задухи газом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.