02.06.2020

«Миколаївгаз» відновив повноцінну роботу

З 1 червня АТ «Миколаївгаз» відновив повноцінну роботу служб, які тимчасово були вимушені призупинити свою роботу або перейти у дистанційний режим у зв’язку з введенням карантину.

Так, з понеділка відновлюються роботи зі зняття газових лічильників для проходження планової або позапланової повірки. Контролери «Миколаївгазу» починають відвідувати споживачів для зняття показань лічильників газу (у період карантину ця робота здійснювалась у телефонному режимі).

Споживачам не варто хвилюватись щодо візитів газовиків, адже «Миколаївгаз» продовжує суворо дотримуватись заходів безпеки з метою попередження розповсюдження вірусу.01 червня відкривають для споживачів двері й Центри обслуговування клієнтів, менеджери яких в період карантину надавали консультації телефоном. Але на перший період діятимуть певні правила відвідування. Кількість осіб, які можуть одночасно знаходити в приміщенні, не може перевищувати норму – 1 особа на 10 кв.м. Усі відвідувачі повинні бути в захисних масках, при вході обробляти руки антисептиком і дотримуватись дистанції 1,5-2 м при спілкуванні з менеджерами Центру.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *