12.10.2021

«Миколаївгаз»: газова система області до нового опалювального сезону готова

АТ «Миколаївгаз» завершив підготовку до опалювального сезону. Для безперебійної доставки газу під час осінньо-зимового періоду, газовики провели модернізацію і редизайн мереж, здійснили заміну і ремонт газового обладнання.

В рамках виконання інвестиційної програми, фахівці «Миколаївгазу» замінили в Миколаївській області 22 застарілих ШГРП на нові сучасні шафові виробництва РГК Production. Також проведено реконструкцію 319 будинкових регуляторів тиску газу (КБРТ) і ремонт та заміна більш 10 км газопроводів в Вітовського, Снігурівському, Новоодеському та Врадіївському районах.

Крім виконання Інвестиційної програми, АТ «Миколаївгаз» реалізує і інші проекти. Так, компанія здійснила реконструкцію та оновлення газової системи «Теплокомуненерго». Проведено реконструкцію вузлів обліку газу з прокладкою внутрішнього газопроводу високого тиску до обладнання, що використовує (котлів).

Роботи виконувалися максимально швидко і якісно, ​​щоб споживачі вчасно і безпечно отримали тепло в свої будинки.

«Обсяг робіт і їх фінансування щороку зростають через поступове зносу мереж. Здійснення найбільш складних робіт, що вимагають тимчасового припинення розподілу газу, компанія завжди планує на літо. Ми вдячні нашим клієнтам за розуміння, адже від цих робіт залежить безперебійне та безаварійне газопостачання, що особливо важливо саме в опалювальний період », — говорить директор з капітального будівництва Світлана Сімчич.

Всього в 2021 році інвестиції в газорозподільні мережі Миколаївщини становлять близько 60 млн гривень. Інвестиційна програма затверджується, виходячи з принципів довгострокової стратегії компанії, а всі заходи спрямовані на підвищення надійності та безпеки експлуатації газорозподільної системи області.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *