22.08.2021

Миколаївець встановив новий рекорд України

У Миколаєві місцевий житель Віталій Охрименко встановив новий рекорд України з бігу сходами. Чоловік подолав 10 958 сходинок на Флотському бульварі за 120 циклів. Загальна дистанція склала понад десять кілометрів.

Про це повідомляє кореспондент Суспільного Олександр Гордієнко.

24 серпня виповниться 10 958 днів з дня проголошення незалежності. Зі слів спортсмена, саме тому обрав таку кількість сходинок для рекорду.

Рекорд зафіксували представники обласної федерації легкої атлетики.

«Віталій Охрименко здолав заплановані сходинки. На це він витратив дві години 42 хвилини та 26 секунд», ‒ сказав президент Федерації легкої атлетики Миколаївської області Володимир Кілярський.

Чоловік здолав десять кілометрів 40 метрів дистанції. Зі слів Володимира Кіляровського, за всіма критеріями, це дорівнює новому рекорду України.

«Якщо я скажу, що це було легко, то це буде не правда. Але це було дуже круто, дуже драйвово. Я вважаю, що кожен з нас рекордсмен», ‒ сказав Віталій Охрименко.


Про свої подальші спортивні здобутки та плани Віталій не розповідає. Одночасно зі встановленням рекорду на сходах відбувались легкоатлетичні естафети, забіги на швидкість тощо.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *